Geoblog.pl    franek2002    Podróże    Do Guca i Budapesztu. Tylko ja i tata.    Plan podróży

Plan podróży

Polska, Kazimierz Dolny

Nsz męski plan na wyprawę!O 7:00 rano wyjechaliśmy z Puław pociągiem do Krakowa.Na miejscu byliśmy o godzinie 11:00 odwiedziliśmy krakowski rynek,wysłuchaliśmy hejnału i o 14:30 wyruszyliśmy autobusem do Budapesztu.Podróż była męcząca więc od razu po tym jak przyjechaliśmy poszliśmy spać.Piszę o tym w czasie przeszłym bo to już za nami.A co przed nami?

We środę wieczorem wyjeżdżamy do Belgradu.Będziemy tam rano we czwartek i prawie od razu pojedziemy pociągiem do Guca.Guca to małe miasteczko w Serbii,170 km. od Belgradu,gdzie od ponad 50-ciu lat odbywa się ogromny festiwal trębaczy.Na ten festiwal przyjedża za każdym razem ponad pół miliona ludzi!Zostaniemy tam aż do niedzieli.Właśnie w niedzielę wyjedziemy do Belgradu i zostaniemy tam do wtorku.We wtorek powrót do Budapesztu,a potem taką samą drogą jak przedtem powrót do domu.

mirka66 - 2012-08-16 17:43
Witam mlodego turyste i nowego Geoblogowicza.Super podroz i super opisana.Fajne zdjecia.
Zycze Ci Franek wspanialych dalszych podrozy i super ocen w nowym roku szkolnym.Pozdrawiam-Mirka.

franek2002
Franek Sulkiewicz